Master of glass

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu oraz wykorzystując najwyższej jakości materiały, oferuję usługi związane z projektowaniem i montażem wszelkiego typu konstrukcji szklanych. Tworzę realizacje oparte na nowoczesnych rozwiązaniach dla domu, biura oraz przestrzeni komercyjnych. Dzięki różnorodnej ofercie tworzę projekty skrojone na miarę marzeń, potrzeb i możliwości.
Swoim klientom zapewniam kompleksową obsługę - od pomysłu poprzez projekt, szeroko rozumianą logistykę, aż po montaż. Ścisła współpraca z jednym z czołowych producentów szkła budowlanego w Polsce oraz doświadczoną ekipą montażową zapewnia niezawodną jakość, terminowość dostaw oraz możliwość realizacji zarówno tych najprostszych, jak i tych najbardziej zaawansowanych technicznie i niestandardowych projektów.
Chętnie współpracuję z biurami architektonicznymi i architektami zajmującymi się aranżacją wnętrz, ponieważ daje to możliwość wyboru najkorzystniejszego i najlepiej dopasowanego rozwiązania do danej koncepcji wykończenia wnętrza już na etapie projektu.

Dla mnie szkło to coś więcej niż materiał. To forma, w której widzę nieograniczony potencjał.

Jakość

Szkło używane we wszystkich  realizacjach wytwarzane jest zgodnie z normą PN-EN. Tafle szklane poddawane są cyfrowej obróbce, co zapewnia idealne dopasowanie wymiarów i kształtów, również tych najbardziej niekonwencjonalnych.

Bezpieczne materiały

Najczęściej używanym materiałem jest  szkło hartowane ESG, które dużo trudniej uszkodzić i jest bezpieczne w przypadku stłuczenia. Dodatkowo tafle balustrad sklejane są folią, zapobiegającą wypadnięciu w razie uszkodzenia.

Bogactwo form

Łączę szkło z drewnem i metalem. Realizuję projekty z wykorzystaniem wielobarwnych folii, malowań i fotorealistycznych nadruków na szkle. Proponuję różnorodne łączniki, profile i okucia. Wszystko to sprawia, że każdy projekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.
 

Ciesz się efektem i poleć znajomym.

Pracuję z profesjonalistami i zrobię wszystko, abyś polecił nas w przyszłości!